+48 510 987 498

5 przedziałów budżetowych programów wellness w 2019 roku

17 listopada 2019 / Bez kategorii, Wellness
5 przedziałów budżetowych programów wellness w 2019 roku

W tej części raportu chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z współpracy w okresie 8 lat z ponad 40 firmami dla których zrealizowaliśmy program/eventy typu wellness.  Poniżej przedstawiamy 5 przedziałów budżetowych w jakich mieściły się firmy:

Pierwszy poziom: do 10 zł./członka zespołu/mc.  

(pozwala na realizację jednego dużego eventu, lub działań grupowych typu stretching z edukacją dwa razy w miesiącu)

Drugi poziom: 11-25 zł./os./mc.

(pozwala na realizację raz w miesiącu usługi spersonalizowanej/indywidualnej lub 4-6 razy w miesiącu usług grupowych)

Trzeci poziom: 26-50 zł./os./mc. 

Pozwala zrealizować 1-2 usług spersonalizowanych jak Konsultacje ze specjalistą lub masaże, lub zajęcia grupowe w każdym tygodniu plus jedna usługa spersonalizowana w każdym miesiącu.

Czwarty poziom: 51-75 zł./os./mc. Pozwala realizować kompleksowy program wellness gdzie oprócz regularnych działań grupowych, członkowie zespołu mają możliwość w każdym miesiącu wykorzystać usługę indywidualną oraz wziąć udział w warsztacie/wykładzie raz na kwartał.

Piąty poziom: 76-100 zł./os./mc. 

Z którym spotkaliśmy się tylko w 2 firmach dotychczas to możliwość od 30-60 min. usług indywidualnych dla członków zespołu – miesięcznie. Regularne usługi grupowe co tydzień, warsztaty co kwartał oraz employer branding firmy (nagrody, wideo, zdjęcia, udział w eventach sportowych) lub działania typu CSR + wellbeing np. Regularne treningi/eventy sportowe w których może wziąć udział każdy pracownik firmy, oraz mieszkańcy miasta, a jest sponsorowany przez firmę tak jak to realizuje np. PKO BP (inicjatywa Biegam Bo Lubię).